Door het water, door het vuur

Christian Unge
Bekijk boek Door het water, door het vuur

De start van een razendspannende en verslavende Scandinavische thrillerserie.

€12.99 €4.99 416 pagina's / 5815KB

Deze deal is geldig tot 31 januari.

‘Door het water, door het vuur’ van Christian Unge is een échte aanrader voor liefhebbers van Samuel Bjørk en Daniel Cole. Het boek is de start van een verslavende Scandinavische thrillerserie.

Tekla Berg is een begenadigd arts – met een fotografisch geheugen en een amfetamineverslaving – op de spoedeisende hulp. Wanneer een explosie een appartementencomplex verwoest, redt ze een ernstig verbrande man. Alles wijst op een terroristische aanslag en de man is een verdachte. Tot overmaat van ramp blijkt Tekla in hem haar van haar vervreemde broer te herkennen...

De ramp leidt tot een domino-effect, waarbij het ziekenhuis, corrupte agenten en een maffiabaas een rol spelen. En Tekla bevindt zich in het oog van de storm...

Bekijk in de webshop ook onze andere geweldige aanbiedingen.

€12.99 €4.99 416 pagina's / 5815KB

Deze deal is geldig tot 31 januari.

‘Door het water, door het vuur’ van Christian Unge is een échte aanrader voor liefhebbers van Samuel Bjørk en Daniel Cole. Het boek is de start van een verslavende Scandinavische thrillerserie.

Tekla Berg is een begenadigd arts – met een fotografisch geheugen en een amfetamineverslaving – op de spoedeisende hulp. Wanneer een explosie een appartementencomplex verwoest, redt ze een ernstig verbrande man. Alles wijst op een terroristische aanslag en de man is een verdachte. Tot overmaat van ramp blijkt Tekla in hem haar van haar vervreemde broer te herkennen...

De ramp leidt tot een domino-effect, waarbij het ziekenhuis, corrupte agenten en een maffiabaas een rol spelen. En Tekla bevindt zich in het oog van de storm...

Bekijk in de webshop ook onze andere geweldige aanbiedingen.