Het huis onderaan de klif

Sharon Gosling
Bekijk boek

Een indrukwekkende roman over jezelf terugvinden en doorzetten.

€ 9,99 € 3,99 320 pagina's / 5732KB

Deze deal is geldig t/m 30 september.

In 'Het huis onderaan de klif' van Sharon Gosling is chef Anna na een verbroken relatie van twintig jaar toe aan een nieuwe start. Ze verhuist naar Crovie, een klein vissersdorpje aan de oostkust van Schotland, maar eigenlijk heeft ze meteen spijt.

Zodra ze het dorp en de mensen beter leert kennen, vindt ze ook zichzelf en haar liefde voor koken weer terug. Ze besluit haar keuken om te toveren in een kleine lunchclub. Haar leven lijkt eindelijk weer de goede kant op te gaan, zolang niets haar nieuwgevonden geluk verpest…

'Het huis onderaan de klif' is een heerlijke romance om bij weg te dromen. Voor de lezers van Katie Fforde en Santa Montefiore.

Bekijk in de webshop ook onze andere geweldige aanbiedingen.