Niets te vrezen

Karen Rose
Bekijk boek Niets te vrezen

Een spannende thriller bomvol intriges, erotiek, moord en bedrog.

€12.99 €4.99 448 pagina's / 1018KB

Deze deal is geldig tot 30 november.

Dana runt een opvanghuis voor vrouwen in Chicago, Illinois. Wanneer ze onderdak biedt aan Sue, kan ze niet vermoeden welk onheil ze binnenhaalt. Waar Sue is, gebeuren er gruwelijke dingen. Een kind wordt ontvoerd, moorden worden gepleegd, en Dana weet dat dit nog slechts het begin is…

Opnieuw een zinderende thriller van de Koningin van de Romantic Suspense vol misleiding, intriges en erotiek. Voor de lezers van Tess Gerritsen en Karin Slaughter.

Bekijk in de webshop ook onze andere geweldige aanbiedingen.

€12.99 €4.99 448 pagina's / 1018KB

Deze deal is geldig tot 30 november.

Dana runt een opvanghuis voor vrouwen in Chicago, Illinois. Wanneer ze onderdak biedt aan Sue, kan ze niet vermoeden welk onheil ze binnenhaalt. Waar Sue is, gebeuren er gruwelijke dingen. Een kind wordt ontvoerd, moorden worden gepleegd, en Dana weet dat dit nog slechts het begin is…

Opnieuw een zinderende thriller van de Koningin van de Romantic Suspense vol misleiding, intriges en erotiek. Voor de lezers van Tess Gerritsen en Karin Slaughter.

Bekijk in de webshop ook onze andere geweldige aanbiedingen.