6 recensies

Anna O

Matthew Blake
Anna O
14 uur  (769.3MB)
432 pagina's  (0.7MB)

Anna O. van Matthew Blake is dé thriller waar je slapeloze nachten van krijgt. Een aanrader voor de lezers van Gillian Flynn en A.J. Finn.

Weet jij wat je doet als je slaapt? En welk verhaal we moeten geloven. Beide verhalen kunnen toch niet tegelijk waar zijn. Of kunnen ze dat wel? Als je een fan bent van psychologische thrillers, dan kan ik je dit boek ten zeerste aanraden.

Monika

Monika

In het kort

+400 pagina’s

Debuut

Psychologisch

Spannend

Omschrijving

Anna Ogilvy was een vijfentwintigjarige schrijver met een mooie toekomst. Tot ze vier jaar geleden zonder duidelijk motief haar twee beste vrienden doodstak. De tabloids noemen haar ‘Schone Slaapster’, omdat ze vanwege een zeldzame aandoening sinds die fatale nacht in diepe slaap verkeert.

Dr. Benedict Prince is forensisch psycholoog en de laatste hoop van het OM om de zaak-Anna O. op te lossen. Als het hem lukt haar wakker te krijgen, kan ze eindelijk terechtstaan. Als Anna na verloop van tijd tekenen van leven begint te vertonen, moet hij zien te ontdekken wat er destijds is gebeurd. Anna is de enige die weet wat er die nacht is voorgevallen, en Ben de enige die de waarheid naar boven kan halen. Maar door wat er aan het licht komt, komen beiden in groot gevaar...

Anna Ogilvy was een vijfentwintigjarige schrijver met een mooie toekomst. Tot ze vier jaar geleden zonder duidelijk motief haar twee beste vrienden doodstak. De tabloids noemen haar ‘Schone Slaapster’, omdat ze vanwege een zeldzame aandoening sinds die fatale nacht in diepe slaap verkeert.

Dr. Benedict Prince is forensisch psycholoog en de laatste hoop van het OM om de zaak-Anna O. op te lossen. Als het hem lukt haar wakker te krijgen, kan ze eindelijk terechtstaan. Als Anna na verloop van tijd tekenen van leven begint te vertonen, moet hij zien te ontdekken wat er destijds is gebeurd. Anna is de enige die weet wat er die nacht is voorgevallen, en Ben de enige die de waarheid naar boven kan halen. Maar door wat er aan het licht komt, komen beiden in groot gevaar...

De beste deal voor lezers

Voor elk type lezer en/of luisteraar

Wij zorgen ervoor dat jij elke maand kan genieten van 8 must-reads, als e-book en luisterboek. Van veelbesproken en recente thrillers, tot romans en literatuur. Nu tijdelijk voor de ongekend scherpe prijs van 4,99 voor 3 maanden.

De zomeraanbieding is tijdelijk beschikbaar. Mis 'm niet!

Recensies

Nu in de shop

Deze e-books koop jij alleen deze maand met korting in onze shop.

Bekijk in de shop
laden

Wist je dat?

  • Als lid krijg je elke maand toegang tot acht geweldige boeken, als e-book én luisterboek.
  • Je kan de boeken lezen en luisteren waar en wanneer jij wilt; eenmaal gedownload, zijn de boeken voor altijd van jou!
  • De boekenselectie kan je eenvoudig lezen of luisteren op e-reader, tablet, smartphone of via onze app.