16 recensies

De baai

Allie Reynolds
De baai
12 uur  (1078.7MB)
400 pagina's  (4.2MB)

Een verslavende thriller over obsessie en vriendschap. Voor de fans van Ruth Ware, Lucy Foley en Sarah Goodwin.

Vanaf de eerste pagina zat ik meteen in het verhaal. Je proeft het zout en ziet de sprongen van de surfers voor je. Vriendschappen, geheimen en leugens komen voorbij. Je voelt dat er iets niet klopt, maar wat er nu precies aan de hand is, blijft verborgen. Je wordt ook telkens op het verkeerde been gebracht waardoor je blijft doorlezen. Het einde was totaal verrassend. Ik kan dit boek zeker aanraden aan liefhebbers van thrillers!

Monika

Monika

In het kort

Spannend

Bestsellerauteur

Mysterieus

Leest vlot weg

Omschrijving

Drie jaar geleden verloor Kenna Ward twee grote liefdes – nadat haar vriendje was verdronken, hing ze haar surfplank aan de wilgen en zwoer ze nooit meer te surfen. Wanneer ze hoort dat haar beste surfvriendin Mikka zich onverwacht snel verloofd heeft, besluit ze haar te verrassen. Kenna reist af naar Australië om haar op te zoeken en ook om die mysterieuze verloofde, Jack, te ontmoeten. Bij haar aankomst blijkt dat Jack en Mikka op het punt staan op surfvakantie te gaan en ze besluit zich bij hen aan te sluiten.

Sorrow Bay is prachtig, ongerept en gevaarlijk. Mensen zouden er een moord voor doen om op deze afgelegen plek te kunnen surfen. Kenna ontmoet hier Mikka’s nieuwe vrienden, maar ze wordt niet bepaald warm welkom geheten. Ze behandelen haar als een buitenstaander en lijken dingen voor haar verborgen te houden. Waarom heeft haar vriendin zich eigenlijk met deze groep ingelaten? Al snel wordt het Kenna duidelijk: als je eenmaal bij Sorrow Bay bent gearriveerd, kom je er niet meer weg.

Drie jaar geleden verloor Kenna Ward twee grote liefdes – nadat haar vriendje was verdronken, hing ze haar surfplank aan de wilgen en zwoer ze nooit meer te surfen. Wanneer ze hoort dat haar beste surfvriendin Mikka zich onverwacht snel verloofd heeft, besluit ze haar te verrassen. Kenna reist af naar Australië om haar op te zoeken en ook om die mysterieuze verloofde, Jack, te ontmoeten. Bij haar aankomst blijkt dat Jack en Mikka op het punt staan op surfvakantie te gaan en ze besluit zich bij hen aan te sluiten.

Sorrow Bay is prachtig, ongerept en gevaarlijk. Mensen zouden er een moord voor doen om op deze afgelegen plek te kunnen surfen. Kenna ontmoet hier Mikka’s nieuwe vrienden, maar ze wordt niet bepaald warm welkom geheten. Ze behandelen haar als een buitenstaander en lijken dingen voor haar verborgen te houden. Waarom heeft haar vriendin zich eigenlijk met deze groep ingelaten? Al snel wordt het Kenna duidelijk: als je eenmaal bij Sorrow Bay bent gearriveerd, kom je er niet meer weg.

De beste deal voor lezers

Voor elk type lezer en/of luisteraar

Wij zorgen ervoor dat jij elke maand kan genieten van 8 must-reads, als e-book en luisterboek. Van veelbesproken en recente thrillers, tot romans en literatuur. Nu tijdelijk voor de ongekend scherpe prijs van 4,99 voor 3 maanden.

De zomeraanbieding is tijdelijk beschikbaar. Mis 'm niet!

Recensies

Nu in de shop

Deze e-books koop jij alleen deze maand met korting in onze shop.

Bekijk in de shop
laden

Wist je dat?

  • Als lid krijg je elke maand toegang tot acht geweldige boeken, als e-book én luisterboek.
  • Je kan de boeken lezen en luisteren waar en wanneer jij wilt; eenmaal gedownload, zijn de boeken voor altijd van jou!
  • De boekenselectie kan je eenvoudig lezen of luisteren op e-reader, tablet, smartphone of via onze app.