Selectie: 2023-01
3 recensies

De dochter van de apotheker

Rebekka Eder
De dochter van de apotheker
3 recensies

De dochter van de apotheker

Rebekka Eder

Het eerste deel in de Chocolade Dynastie: rijke familieroman om in te verdwijnen

onboarding.premium.step0.title

onboarding.premium.step0.content

onboarding.premium.step0.title

onboarding.premium.step0.content

onboarding.premium.step0.title

onboarding.premium.step0.content

onboarding.premium.step0.infoText

Keulen, 1838. Anna Sophia houdt ervan om haar vader te helpen in de apotheek. En ze is trots op haar eigen recept: heerlijke keelsnoepjes. Wanneer de apothekersleerling August haar het hof maakt, lijkt ook haar toekomst rooskleurig. Ze zal met hem trouwen en hij zal de apotheek overnemen. Maar dan krijgt haar vader een mysterieuze ziekte, en begint August zich steeds vreemder te gedragen. Heeft hij misschien iets met de toestand van haar vader te maken? Tegelijkertijd keert banketbakker Franz Stollwerck terug van zijn reis door Europa. Hij is al van kinds af aan verliefd op haar en doet haar nu een huwelijksaanzoek. Haar vader is tegen en dreigt haar te onterven. Anna Sophia zal een onmogelijke keuze moeten maken.

‘De dochter van de apotheker’ van Rebekka Eder is gebaseerd op een familie die echt heeft bestaan. Dit verhaal neemt je mee terug in de tijd. Het boek zorgt ervoor dat je met de personages meeleeft en hen in je hart sluit. Deze historische roman is ideaal voor de lezers van Corina Bomann en Marie Lamballe. Fan van grote familie saga's? Dan is dit een boek voor jou!

Keulen, 1838. Anna Sophia houdt ervan om haar vader te helpen in de apotheek. En ze is trots op haar eigen recept: heerlijke keelsnoepjes. Wanneer de apothekersleerling August haar het hof maakt, lijkt ook haar toekomst rooskleurig. Ze zal met hem trouwen en hij zal de apotheek overnemen. Maar dan krijgt haar vader een mysterieuze ziekte, en begint August zich steeds vreemder te gedragen. Heeft hij misschien iets met de toestand van haar vader te maken? Tegelijkertijd keert banketbakker Franz Stollwerck terug van zijn reis door Europa. Hij is al van kinds af aan verliefd op haar en doet haar nu een huwelijksaanzoek. Haar vader is tegen en dreigt haar te onterven. Anna Sophia zal een onmogelijke keuze moeten maken.

‘De dochter van de apotheker’ van Rebekka Eder is gebaseerd op een familie die echt heeft bestaan. Dit verhaal neemt je mee terug in de tijd. Het boek zorgt ervoor dat je met de personages meeleeft en hen in je hart sluit. Deze historische roman is ideaal voor de lezers van Corina Bomann en Marie Lamballe. Fan van grote familie saga's? Dan is dit een boek voor jou!

496 pagina's  (3.2MB)
19 uur  (1714.9MB)
3 recensies

Wist je dat?

  • Als lid krijg je elke maand toegang tot acht geweldige boeken, als e-book én luisterboek.
  • Je kan de boeken lezen en luisteren waar en wanneer jij wilt; eenmaal gedownload, zijn de boeken voor altijd van jou!
  • De boekenselectie kan je eenvoudig lezen of luisteren op e-reader, tablet, smartphone of via onze app.