De secretaresse

Renee Knight
De secretaresse
9 uur  (475.9MB)
320 pagina's  (2.3MB)

Een beklemmende thriller over verraad, obsessie en ultieme wraak.

Omschrijving

Wie heeft de meeste macht op kantoor: de persoon die het meest praat, het rijkst is óf degene die het meeste respect afdwingt? Of is het iemand als Christine Butcher: een secretaresse die jarenlang stilletjes getuige is van alles wat besproken wordt, waaronder alle geheimen en geruchten?

In De secretaresse laat Renee Knight zien dat er een dunne lijn zit tussen loyaliteit en verraad. En als Christine Butcher tot het uiterste wordt gedreven, kan zij zomaar de gevaarlijkste vrouw op kantoor blijken te zijn...

Deze spannende thriller door de schrijfster van bestseller Disclaimer is perfect voor lezers van Saskia Noort en Esther Verhoef.

Wie heeft de meeste macht op kantoor: de persoon die het meest praat, het rijkst is óf degene die het meeste respect afdwingt? Of is het iemand als Christine Butcher: een secretaresse die jarenlang stilletjes getuige is van alles wat besproken wordt, waaronder alle geheimen en geruchten?

In De secretaresse laat Renee Knight zien dat er een dunne lijn zit tussen loyaliteit en verraad. En als Christine Butcher tot het uiterste wordt gedreven, kan zij zomaar de gevaarlijkste vrouw op kantoor blijken te zijn...

Deze spannende thriller door de schrijfster van bestseller Disclaimer is perfect voor lezers van Saskia Noort en Esther Verhoef.

De beste deal voor lezers

Voor elk type lezer en/of luisteraar

Wij zorgen ervoor dat jij elke maand kan genieten van 8 must-reads, als e-book en luisterboek. Van veelbesproken en recente thrillers, tot romans en literatuur. Nu tijdelijk voor de ongekend scherpe prijs van 4,99 voor 3 maanden.

De zomeraanbieding is tijdelijk beschikbaar. Mis 'm niet!

Recensies

Nu in de shop

Deze e-books koop jij alleen deze maand met korting in onze shop.

Bekijk in de shop
laden

Wist je dat?

  • Als lid krijg je elke maand toegang tot acht geweldige boeken, als e-book én luisterboek.
  • Je kan de boeken lezen en luisteren waar en wanneer jij wilt; eenmaal gedownload, zijn de boeken voor altijd van jou!
  • De boekenselectie kan je eenvoudig lezen of luisteren op e-reader, tablet, smartphone of via onze app.