14 recensies

De verborgen boekwinkel

Evie Woods
De verborgen boekwinkel
12 uur  (962.7MB)
356 pagina's  (5.9MB)

Een betoverend verhaal over de magie van boeken en boekwinkels, liefde en het vinden van je plek op deze wereld. Voor de lezers van Matt Haig, Sarah Penner en Nina George.

Laat je betoveren door dit prachtige verhaal dat het heden en verleden samenbrengt. Geniet van historie, sterke vrouwen en een snufje magisch realisme. De personages zullen een plekje in je hart veroveren, dit meeslepende verhaal vergeet je niet snel!

Kelly

Kelly

In het kort

Debuut

Inspirerend

Romantisch

Terug in de tijd

Omschrijving

In een rustige straat in Dublin wacht een verborgen boekwinkel erop om gevonden te worden.

1921. Na haar vlucht voor uithuwelijking komt de Française Opaline terecht in Dublin. Daar vindt ze tot haar vreugde een prachtig pand en begint haar droomboekwinkel.

2021. Martha heeft haar gewelddadige man verlaten en begint opnieuw als inwonend huishoudster bij de eigenzinnige Madame Bowden in haar bijzondere huis in Dublin. Op een dag ontmoet ze Henry, een academicus op zoek naar een verloren manuscript van Charlotte Brontë, dat in een historische boekwinkel te vinden moet zijn. Maar hij kan de zaak nergens vinden. Martha besluit hem te helpen. Wat volgt is een zoektocht naar de verborgen boekwinkel, maar ook naar geluk, liefde en je plek vinden op deze wereld.

‘Het mooie van boeken,’ zei ze, ‘is dat ze je de moed geven om je een groter en beter leven voor te stellen dan je ooit had durven dromen.’

In een rustige straat in Dublin wacht een verborgen boekwinkel erop om gevonden te worden.

1921. Na haar vlucht voor uithuwelijking komt de Française Opaline terecht in Dublin. Daar vindt ze tot haar vreugde een prachtig pand en begint haar droomboekwinkel.

2021. Martha heeft haar gewelddadige man verlaten en begint opnieuw als inwonend huishoudster bij de eigenzinnige Madame Bowden in haar bijzondere huis in Dublin. Op een dag ontmoet ze Henry, een academicus op zoek naar een verloren manuscript van Charlotte Brontë, dat in een historische boekwinkel te vinden moet zijn. Maar hij kan de zaak nergens vinden. Martha besluit hem te helpen. Wat volgt is een zoektocht naar de verborgen boekwinkel, maar ook naar geluk, liefde en je plek vinden op deze wereld.

‘Het mooie van boeken,’ zei ze, ‘is dat ze je de moed geven om je een groter en beter leven voor te stellen dan je ooit had durven dromen.’

De beste deal voor lezers

Voor elk type lezer en/of luisteraar

Wij zorgen ervoor dat jij elke maand kan genieten van 8 must-reads, als e-book en luisterboek. Van veelbesproken en recente thrillers, tot romans en literatuur. Nu tijdelijk voor de ongekend scherpe prijs van 4,99 voor 3 maanden.

De zomeraanbieding is tijdelijk beschikbaar. Mis 'm niet!

Recensies

Nu in de shop

Deze e-books koop jij alleen deze maand met korting in onze shop.

Bekijk in de shop
laden

Wist je dat?

  • Als lid krijg je elke maand toegang tot acht geweldige boeken, als e-book én luisterboek.
  • Je kan de boeken lezen en luisteren waar en wanneer jij wilt; eenmaal gedownload, zijn de boeken voor altijd van jou!
  • De boekenselectie kan je eenvoudig lezen of luisteren op e-reader, tablet, smartphone of via onze app.