Selectie: 2022-11
10 recensies

Gestrand

Sarah Goodwin
Gestrand
10 recensies

Gestrand

Sarah Goodwin

Een psychologische thriller voor de fans van Lucy Foley, Sarah Pearse en Ruth Ware

Direct lezen?

Klik op deze knop om onze online e-reader te gebruiken, waarmee je het boek direct kunt lezen.

Let op: het boek wordt niet op jouw apparaat gedownload.

Direct luisteren?

Met onze online player kun je direct het luisterboek luisteren. Klik op de afspeelknop en start!

Let op: de boeken worden niet op jouw apparaat gedownload.

Nadat ze een jaar hebben overleefd op een onbewoond Schots eiland voor een realityprogramma, wachten acht mensen op een strand op de boot die hen eindelijk komt ophalen. De zon zakt al achter de horizon, maar er is nog geen boot te zien. Hebben ze de dagen verkeerd geteld? Een dag verstrijkt, en nog een, en nog steeds komt er niemand. De paniek slaat toe. Zijn ze bewust achtergelaten? De sfeer binnen de groep was al gespannen maar bereikt een nieuw dieptepunt en de groep valt uit elkaar. En voor Maddy, toch al het buitenbeentje, wordt het nog veel, veel erger…

‘Gestrand’ van Sarah Goodwin is een bloedstollende en opwindende thriller. Door de schrijfstijl van Goodwin voel je als lezer de emoties en angsten van Maddy sterk. Het boek zit vol plotwendingen en is daarom dé pageturner van onze november selectie. Leugens, geheimen en overleven; een traktatie voor alle thriller-liefhebbers!

Nadat ze een jaar hebben overleefd op een onbewoond Schots eiland voor een realityprogramma, wachten acht mensen op een strand op de boot die hen eindelijk komt ophalen. De zon zakt al achter de horizon, maar er is nog geen boot te zien. Hebben ze de dagen verkeerd geteld? Een dag verstrijkt, en nog een, en nog steeds komt er niemand. De paniek slaat toe. Zijn ze bewust achtergelaten? De sfeer binnen de groep was al gespannen maar bereikt een nieuw dieptepunt en de groep valt uit elkaar. En voor Maddy, toch al het buitenbeentje, wordt het nog veel, veel erger…

‘Gestrand’ van Sarah Goodwin is een bloedstollende en opwindende thriller. Door de schrijfstijl van Goodwin voel je als lezer de emoties en angsten van Maddy sterk. Het boek zit vol plotwendingen en is daarom dé pageturner van onze november selectie. Leugens, geheimen en overleven; een traktatie voor alle thriller-liefhebbers!

336 pagina's  (4.2MB)
12 uur  (896.4MB)
10 recensies

Wist je dat?

  • Als lid krijg je elke maand toegang tot acht geweldige boeken, als e-book én luisterboek.
  • Je kan de boeken lezen en luisteren waar en wanneer jij wilt; eenmaal gedownload, zijn de boeken voor altijd van jou!
  • De boekenselectie kan je eenvoudig lezen of luisteren op e-reader, tablet, smartphone of via onze app.