9 recensies
Het einde van Erna Ankersmit
Anna Enquist
6 uur (410.8MB)
224 pagina's (0.7MB)
Het moet een misverstand zijn dat op een donkergrijze middag een thuiszorgmedewerkster aanbelt bij de oude, nukkige Erna Ankersmit. Zij heeft en wil geen thuiszorg.
Omschrijving
Om haar niet in een hagelbui de deur te wijzen, laat de eens gevierde schrijfster, die onverdroten aan een nieuwe roman werkt, verzorgster Vronie (moeder van een gezin met opgroeiende kinderen) toch binnen. Deze halfhartige geste vormt het begin van een vriendschap die allengs diepere lagen krijgt, culminerend in een gezamenlijke wandeltocht in Engeland langs de Muur van Hadrianus. Een tocht die alles – ook het verleden van Erna en de relatie met haar gestorven echtgenoot – op scherp zet.
In het kort
Bestsellerauteur
Emotioneel
Inspirerend
Nederlandse auteur
Een indringende roman over verlies, rouw en de troost van muziek. Anna Enquist schrijft prachtig en weet emoties heel raak te verwoorden. Ik heb genoten!