Het pad naar de zee

Liz Fenwick
Het pad naar de zee
11 uur  (902.1MB)
384 pagina's  (1.1MB)

Een heerlijke roman over liefde en familiegeheimen tegen de achtergrond van de Zuid-Engelse kust.

Omschrijving

Het schitterende, imposante huis dat bovenop een klif in Cornwall staat, betekent voor elk van de drie vrouwen van de familie Trewin iets anders.

Het was voor Joan een paradijs toen ze er in de jaren zestig woonde, pasgetrouwd en dolgelukkig. Maar het huwelijk eindigde in een nooit opgehelderd drama.

Diana, haar dochter, droomt nog steeds van haar jeugd in het mooie huis: de weidse blauwe hemel, de kamers vol boeken, de feesten en het geluid van de zee aan het einde van het pad. Maar alle familieleden die ze zo liefhad, zijn door oude geheimen van elkaar vervreemd.

Voor kleindochter Lottie betekent het huis een veilige haven waar ze zichzelf en haar gebroken hart wat rust kan gunnen.

Maar wanneer de drie generaties vrouwen bij elkaar komen in het oude familiehuis, kan het tragische verleden niet langer verborgen blijven en beleven ze een zomer die hun leven voorgoed zal veranderen.

‘Het pad naar de zee’ is een heerlijke roman voor liefhebbers van Rachel Hore en Kate Morton. Je volgt het verhaal vanuit verschillende perspectieven en in verschillende tijden, waardoor het boek een snel tempo heeft en vlot wegleest. Een heerlijk boek vol sfeer, emotie en onverwachte wendingen. De Trewin-vrouwen zullen gegarandeerd ook een plekje in jouw hart veroveren!

Het schitterende, imposante huis dat bovenop een klif in Cornwall staat, betekent voor elk van de drie vrouwen van de familie Trewin iets anders.

Het was voor Joan een paradijs toen ze er in de jaren zestig woonde, pasgetrouwd en dolgelukkig. Maar het huwelijk eindigde in een nooit opgehelderd drama.

Diana, haar dochter, droomt nog steeds van haar jeugd in het mooie huis: de weidse blauwe hemel, de kamers vol boeken, de feesten en het geluid van de zee aan het einde van het pad. Maar alle familieleden die ze zo liefhad, zijn door oude geheimen van elkaar vervreemd.

Voor kleindochter Lottie betekent het huis een veilige haven waar ze zichzelf en haar gebroken hart wat rust kan gunnen.

Maar wanneer de drie generaties vrouwen bij elkaar komen in het oude familiehuis, kan het tragische verleden niet langer verborgen blijven en beleven ze een zomer die hun leven voorgoed zal veranderen.

‘Het pad naar de zee’ is een heerlijke roman voor liefhebbers van Rachel Hore en Kate Morton. Je volgt het verhaal vanuit verschillende perspectieven en in verschillende tijden, waardoor het boek een snel tempo heeft en vlot wegleest. Een heerlijk boek vol sfeer, emotie en onverwachte wendingen. De Trewin-vrouwen zullen gegarandeerd ook een plekje in jouw hart veroveren!

De beste deal voor lezers

Voor elk type lezer en/of luisteraar

Wij zorgen ervoor dat jij elke maand kan genieten van 8 must-reads, als e-book en luisterboek. Van veelbesproken en recente thrillers, tot romans en literatuur. Nu tijdelijk voor de ongekend scherpe prijs van 4,99 voor 3 maanden.

De zomeraanbieding is tijdelijk beschikbaar. Mis 'm niet!

Recensies

Nu in de shop

Deze e-books koop jij alleen deze maand met korting in onze shop.

Bekijk in de shop
laden

Wist je dat?

  • Als lid krijg je elke maand toegang tot acht geweldige boeken, als e-book én luisterboek.
  • Je kan de boeken lezen en luisteren waar en wanneer jij wilt; eenmaal gedownload, zijn de boeken voor altijd van jou!
  • De boekenselectie kan je eenvoudig lezen of luisteren op e-reader, tablet, smartphone of via onze app.