Het vijfde meisje

J.D. Barker

Een nieuwe thriller van de bestsellerauteur van ‘Horen, zien, zwijgen’. Voor de fans van M.J. Arlidge en Karin Slaughter.

Het is vier maanden geleden dat detective Sam Porter het leven van Emory redde, maar daarbij Anson Bishop liet ontsnappen. De media en het politiekorps zijn ervan overtuigd dat hij zich door de moordenaar heeft laten bespelen. Porter wordt van de zaak gehaald en mag zich er ook privé niet meer mee bezighouden. Maar dat is makkelijker gezegd dan gedaan...

Als het lichaam van de tiener Ella Reynolds wordt aangetroffen in een bevroren meer, denkt de politie direct aan Bishop. Is dit zijn volgende slachtoffer? Terwijl zij zich op de nieuwe vondst storten, volgt Porter een aanwijzing uit Bishops verleden. Hoe meer geheimen zich ontvouwen, des te meer realiseert Porter zich dat er maar één ding nog angstaanjagender is dan een seriemoordenaar: de moeder van een seriemoordenaar.

Een tijd geleden vond je ‘Horen, zien, zwijgen’ van J.D. Barker in de selectie. Nu is daar ‘Het vijfde meisje’, zijn nieuwste thriller. Nog niet bekend met Barker? Als je houdt van de boeken van Karin Slaughter en M.J. Arlidge, dan is dit een must-read.

Was beschikbaar tot 31 januari 2020

Het is vier maanden geleden dat detective Sam Porter het leven van Emory redde, maar daarbij Anson Bishop liet ontsnappen. De media en het politiekorps zijn ervan overtuigd dat hij zich door de moordenaar heeft laten bespelen. Porter wordt van de zaak gehaald en mag zich er ook privé niet meer mee bezighouden. Maar dat is makkelijker gezegd dan gedaan...

Als het lichaam van de tiener Ella Reynolds wordt aangetroffen in een bevroren meer, denkt de politie direct aan Bishop. Is dit zijn volgende slachtoffer? Terwijl zij zich op de nieuwe vondst storten, volgt Porter een aanwijzing uit Bishops verleden. Hoe meer geheimen zich ontvouwen, des te meer realiseert Porter zich dat er maar één ding nog angstaanjagender is dan een seriemoordenaar: de moeder van een seriemoordenaar.

Een tijd geleden vond je ‘Horen, zien, zwijgen’ van J.D. Barker in de selectie. Nu is daar ‘Het vijfde meisje’, zijn nieuwste thriller. Nog niet bekend met Barker? Als je houdt van de boeken van Karin Slaughter en M.J. Arlidge, dan is dit een must-read.

Was beschikbaar tot 31 januari 2020