4 recensies

Kinderen van Oekraïne

Erin Litteken
Kinderen van Oekraïne
11 uur  (984.2MB)
368 pagina's  (0.9MB)

'Kinderen van Oekraïne' is de nieuwe, hartverscheurende roman van bestsellerauteur Erin Litteken. Een aanrader voor de lezers van Heather Morris en Meg Waite Clayton.

Een ontroerend verhaal dat iedereen zou moeten lezen om een beter inzicht te krijgen in Oekraïne. Dit tweede boek van de auteur heeft me zeer geraakt. Het vertelt een verhaal dat hartverscheurend en gruwelijk is, maar tegelijkertijd ook hoopvol. Het is tragisch dat Oekraïne opnieuw wordt overspoeld door de verschrikkingen van oorlog.

Monika

Monika

In het kort

Terug in de tijd

Heftig onderwerp

Emotioneel

Inspirerend

Omschrijving

Het is de zomer van 1941 en het Duitse leger rukt op naar de landsgrenzen van Oekraïne. Drie krachtige vrouwen verloren jaren eerder al familieleden en geliefden tijdens de grote hongersnood en zuiveringen van Stalin. En nu dreigt er oorlog.

De zeventienjarige Liliya vraagt zich af hoe ze kan vechten voor haar vrienden, familie en land. Maar wat als de keuze al voor je gemaakt wordt? Vika wil koste wat kost haar kinderen beschermen. Moet ze in Volhynia blijven, of vluchten? Voor Halya van twaalf dreigt tewerkstelling in Duitsland. Wordt ze door de oorlog gedwongen in één klap volwassen te worden?

Deze drie vrouwen schetsen een verbluffend portret van Oekraïne en zijn bevolking; over kracht, doorzettingsvermogen, verlies en liefde.

Het is de zomer van 1941 en het Duitse leger rukt op naar de landsgrenzen van Oekraïne. Drie krachtige vrouwen verloren jaren eerder al familieleden en geliefden tijdens de grote hongersnood en zuiveringen van Stalin. En nu dreigt er oorlog.

De zeventienjarige Liliya vraagt zich af hoe ze kan vechten voor haar vrienden, familie en land. Maar wat als de keuze al voor je gemaakt wordt? Vika wil koste wat kost haar kinderen beschermen. Moet ze in Volhynia blijven, of vluchten? Voor Halya van twaalf dreigt tewerkstelling in Duitsland. Wordt ze door de oorlog gedwongen in één klap volwassen te worden?

Deze drie vrouwen schetsen een verbluffend portret van Oekraïne en zijn bevolking; over kracht, doorzettingsvermogen, verlies en liefde.

De beste deal voor lezers

Voor elk type lezer en/of luisteraar

Wij zorgen ervoor dat jij elke maand kan genieten van 8 must-reads, als e-book en luisterboek. Van veelbesproken en recente thrillers, tot romans en literatuur. Nu tijdelijk voor de ongekend scherpe prijs van 4,99 voor 3 maanden.

De zomeraanbieding is tijdelijk beschikbaar. Mis 'm niet!

Recensies

Nu in de shop

Deze e-books koop jij alleen deze maand met korting in onze shop.

Bekijk in de shop
laden

Wist je dat?

  • Als lid krijg je elke maand toegang tot acht geweldige boeken, als e-book én luisterboek.
  • Je kan de boeken lezen en luisteren waar en wanneer jij wilt; eenmaal gedownload, zijn de boeken voor altijd van jou!
  • De boekenselectie kan je eenvoudig lezen of luisteren op e-reader, tablet, smartphone of via onze app.