Rosalinds leugen

Muna Shehadi

Een groot familiegeheim doet Rosalind onderzoek doen naar de waarheid.

De drie dochters van filmster Jillian Croft en haar beroemde echtgenoot Daniel groeien op in weelde, ook na de tragische dood van hun moeder. Jaren later staat hun wereld op zijn kop, als ze een medische verklaring vinden waaruit blijkt dat Jillian nooit zwanger kon zijn geweest.

Olivia en Eve willen er het fijne niet van weten, maar middelste zus Rosalind kan het niet loslaten. Ze heeft zich altijd anders gevoeld en wil weten hoe het zit. Drie geheime schriften leiden haar naar Leila Allerton, een operazangeres uit New Jersey, en haar grote, warme gezin met Libanese roots. Onder valse voorwendselen sluit ze vriendschap met de familie. Durft ze te vertellen wat haar werkelijk drijft?

Dit is het eerste deel van een nieuwe meeslepende serie, perfect voor lezers van Santa Montefiore en Lucinda Riley. Dit familieverhaal zit boordevol geheimen, intriges en romantiek. Een heerlijk boek dat je sowieso in één ruk uit wilt lezen!

Beschikbaar om te downloaden tot 29 maart 2020

De drie dochters van filmster Jillian Croft en haar beroemde echtgenoot Daniel groeien op in weelde, ook na de tragische dood van hun moeder. Jaren later staat hun wereld op zijn kop, als ze een medische verklaring vinden waaruit blijkt dat Jillian nooit zwanger kon zijn geweest.

Olivia en Eve willen er het fijne niet van weten, maar middelste zus Rosalind kan het niet loslaten. Ze heeft zich altijd anders gevoeld en wil weten hoe het zit. Drie geheime schriften leiden haar naar Leila Allerton, een operazangeres uit New Jersey, en haar grote, warme gezin met Libanese roots. Onder valse voorwendselen sluit ze vriendschap met de familie. Durft ze te vertellen wat haar werkelijk drijft?

Dit is het eerste deel van een nieuwe meeslepende serie, perfect voor lezers van Santa Montefiore en Lucinda Riley. Dit familieverhaal zit boordevol geheimen, intriges en romantiek. Een heerlijk boek dat je sowieso in één ruk uit wilt lezen!

Beschikbaar om te downloaden tot 29 maart 2020

Wist je dat?

  • Je kunt jouw boeken 2 maanden lang downloaden op onze website.
  • In onze app kan je jouw boeken 1 jaar lezen en luisteren.
  • Meer informatie over het downloaden van de boeken en het overplaatsen naar een apparaat naar keuze, vind je op de hulppagina.