Mijn boeken

Jouw boeken blijven 2 maanden beschikbaar. Na downloaden zijn ze voor altijd van jou.
Thriller

Het vijfde meisje

J.D. Barker

Een nieuwe thriller van de bestsellerauteur van ‘Horen, zien, zwijgen’. Voor de fans van M.J. Arlidge en Karin Slaughter.

Lees meer...

Een nieuwe thriller van de bestsellerauteur van ‘Horen, zien, zwijgen’. Voor de fans van M.J. Arlidge en Karin Slaughter.

Lees meer...
Roman algemeen

De P.S. I Love You Club

Cecelia Ahern

Het vervolg op de wereldwijde bestseller ‘P.S. I Love You’, dat wereldwijd meer dan 25 miljoen exemplaren verkocht.

Lees meer...

Het vervolg op de wereldwijde bestseller ‘P.S. I Love You’, dat wereldwijd meer dan 25 miljoen exemplaren verkocht.

Lees meer...
Literaire roman

Voorbij, voorbij

Clairy Polak

Een bijzondere roman over afscheid nemen die je diep zal raken.

Lees meer...

Een bijzondere roman over afscheid nemen die je diep zal raken.

Lees meer...
Thriller

Verloren vrouw

Charles den Tex

De nieuwe spannende pageturner van drievoudig Gouden Strop-winnaar Charles den Tex.

Lees meer...

De nieuwe spannende pageturner van drievoudig Gouden Strop-winnaar Charles den Tex.

Lees meer...
Roman algemeen

Iets om voor te leven

Richard Roper

Een hartverwarmende roman over risico’s nemen wanneer je alleen nog maar denkt te kunnen verliezen.

Lees meer...

Een hartverwarmende roman over risico’s nemen wanneer je alleen nog maar denkt te kunnen verliezen.

Lees meer...
Roman algemeen

Stuk van jou

Susan van Eyck

Een ontroerende roman van de auteur die de Nederlandse Jojo Moyes wordt genoemd.

Lees meer...

Een ontroerende roman van de auteur die de Nederlandse Jojo Moyes wordt genoemd.

Lees meer...
Thriller

Iets te verbergen

Jo Spain

Na het lezen van dit boek ga je je buren met heel andere ogen bekijken...

Lees meer...

Na het lezen van dit boek ga je je buren met heel andere ogen bekijken...

Lees meer...
Thriller

De witte kamer

Samantha Stroombergen

Een spannend thrillerdebuut van een Nederlands talent. Winnaar van de Gouden Strop 2019!

Lees meer...

Een spannend thrillerdebuut van een Nederlands talent. Winnaar van de Gouden Strop 2019!

Lees meer...