De wraak van Vondel

Frank van Pamelen
Frank van Pamelen
Bekijk boek
€ 9,99 € 4,99

De wraak van Vondel

Frank van Pamelen
Frank van Pamelen

343 pagina's / 2194MB
€ 9,99 € 4,99

Voor de lezers van Dan Brown en IV van Arjen Lubach.

Deze deal is geldig tot 30 november.

De wraak van Vondel van Frank van Pamelen is een literair labyrint dat teruggaat naar de tijd van Vondel, naar de rederijkers uit de zeventiende eeuw en hun opvolgers.

Op twaalf plaatsen in Amsterdam hebben zij sporen nagelaten, aanwijzingen die leiden naar het best bewaarde geheim uit de vaderlandse geschiedenis. Een geheim met gevolgen voor de troonswisseling.

Aan journalist Maaike van Reede de taak om het mysterie op te lossen. Ze belandt in een doolhof van dichtregels en cryptische verwijzingen en heeft nog achttien uur tot de troonswisseling.

Bekijk in de webshop ook onze andere geweldige aanbiedingen.