Duet met jou

Dani Atkins
Bekijk boek

Hij is de liefde van háár leven, maar met jou getrouwd…

€ 9,99 € 3,99 416 pagina's / 801KB

Deze deal is geldig tot 30 juni.

Lang geleden waren Charlotte en Ally vriendinnen, maar door misverstanden hebben ze met elkaar gebroken. Ze zien elkaar jaren later terug in het ziekenhuis, in de ergste nacht van hun levens… 

Ally en Charlotte waren ooit vriendinnen, maar dat is verwaterd. Charlotte is namelijk getrouwd met David, Ally's eerste en grootste liefde, en dat heeft Ally haar nooit kunnen vergeven. Charlotte, op haar beurt, heeft altijd het gevoel dat ze moet opboksen tegen de onuitwisbare indruk die Ally op hem heeft achtergelaten. Ally zelf is inmiddels gelukkig getrouwd met Joe, en met hun zoon Jake erbij is hun gezin compleet. Het is voor beide vrouwen makkelijker om het verleden te laten rusten.

Maar dan treffen ze elkaar voor het eerst sinds jaren weer, onder de slechtst denkbare omstandigheden: in het ziekenhuis, waar David en Joe vechten voor hun leven.

Een dag lijkt weinig in een mensenleven, maar voor Ally en Charlotte zal het leven in deze 24 uur onherkenbaar veranderen…

Dani Atkins' romans, naast 'Duet met jou' ook 'Versplinterd' en 'Zonder mij', zijn heerlijk meeslepende verhalen. Perfect voor de lezers van Jojo Moyes en Lucy Dillon.



Bekijk in de webshop ook onze andere geweldige aanbiedingen.

€ 9,99 € 3,99 416 pagina's / 801KB

Deze deal is geldig tot 30 juni.

Lang geleden waren Charlotte en Ally vriendinnen, maar door misverstanden hebben ze met elkaar gebroken. Ze zien elkaar jaren later terug in het ziekenhuis, in de ergste nacht van hun levens… 

Ally en Charlotte waren ooit vriendinnen, maar dat is verwaterd. Charlotte is namelijk getrouwd met David, Ally's eerste en grootste liefde, en dat heeft Ally haar nooit kunnen vergeven. Charlotte, op haar beurt, heeft altijd het gevoel dat ze moet opboksen tegen de onuitwisbare indruk die Ally op hem heeft achtergelaten. Ally zelf is inmiddels gelukkig getrouwd met Joe, en met hun zoon Jake erbij is hun gezin compleet. Het is voor beide vrouwen makkelijker om het verleden te laten rusten.

Maar dan treffen ze elkaar voor het eerst sinds jaren weer, onder de slechtst denkbare omstandigheden: in het ziekenhuis, waar David en Joe vechten voor hun leven.

Een dag lijkt weinig in een mensenleven, maar voor Ally en Charlotte zal het leven in deze 24 uur onherkenbaar veranderen…

Dani Atkins' romans, naast 'Duet met jou' ook 'Versplinterd' en 'Zonder mij', zijn heerlijk meeslepende verhalen. Perfect voor de lezers van Jojo Moyes en Lucy Dillon.



Bekijk in de webshop ook onze andere geweldige aanbiedingen.