Terug naar shop

Huize Volverve

Monique van Roosmalen
Huize Volverve

Huize Volverve

Monique van Roosmalen

Bookchoice Exclusive: over het leven van negen kleurrijke bewoners en hun bewogen verleden.

€ 9,99 € 6,99

Dit boek stond al eerder in de maandselectie.

Negen kleurrijke ouderen wonen samen op de tweede verdieping van verzorgingshuis Volverve. Stuk voor stuk kijken ze terug op een bewogen leven. Een van hen, Annie van der Pol, zou niet te handhaven zijn; ze is de draad kwijt en valt medebewoners lastig. Maar als de directrice laat weten dat Annie weg moet, bundelen de bewoners hun krachten. Bij de opname in Volverve was hen immers beloofd dat ze er tot hun dood mochten blijven. Ze besluiten om zelf op Annie te gaan passen, een missie die in het honderd loopt, oud zeer naar boven haalt, en de onderlinge verhoudingen op scherp zet.

‘Huize Volverve’ van Monique van Roosemalen is ontroerend, komisch en diep menselijk. Dit is een boek om te koesteren en meer dan een aanrader! Een perfect verhaal voor de lezers van Hendrik Groen en Tosca Niterink’s ‘De vergeetclub’.

Bekijk ook de andere aanbiedingen in onze shop!

Dit boek stond al eerder in de maandselectie.

Negen kleurrijke ouderen wonen samen op de tweede verdieping van verzorgingshuis Volverve. Stuk voor stuk kijken ze terug op een bewogen leven. Een van hen, Annie van der Pol, zou niet te handhaven zijn; ze is de draad kwijt en valt medebewoners lastig. Maar als de directrice laat weten dat Annie weg moet, bundelen de bewoners hun krachten. Bij de opname in Volverve was hen immers beloofd dat ze er tot hun dood mochten blijven. Ze besluiten om zelf op Annie te gaan passen, een missie die in het honderd loopt, oud zeer naar boven haalt, en de onderlinge verhoudingen op scherp zet.

‘Huize Volverve’ van Monique van Roosemalen is ontroerend, komisch en diep menselijk. Dit is een boek om te koesteren en meer dan een aanrader! Een perfect verhaal voor de lezers van Hendrik Groen en Tosca Niterink’s ‘De vergeetclub’.

Bekijk ook de andere aanbiedingen in onze shop!

278 pagina's  (13.1MB)