Storm rond het landhuis

Anne Jacobs
Bekijk boek

Een landgoed, ware liefde en sluimerende storm.

€ 9,99 399 pagina's / 1044KB

Dit boek is alleen deze maand te koop in onze shop.

In ‘Storm rond het landhuis’ van bestsellerauteur Anne Jacobs is Franziska na het vallen van de Berlijnse muur teruggekeerd naar haar geliefde landgoed Dranitz. Nu ze herenigd is met haar grote liefde Walter, is het eindelijk tijd om in het huwelijksbootje te stappen. Het stel staat te popelen om hun families te verenigen, maar er zweeft een donkere wolk boven hun plannen: hun verleden dreigt hen nog steeds in te halen.

De toekomst lijkt ineens niet zo duidelijk als Franziska voor ogen had en oude herinneringen blijven haar teisteren. Om de sluimerende storm tot bedaren te brengen en aan haar ideale leven met Walter te kunnen beginnen, is een flink staaltje moed, vastberadenheid en een diep geloof in de liefde nodig… Zal het Franziska lukken het tij te keren?

Storm rond het landhuis, het vervolg op het succesvolle boek Het landhuis, is een levendige en meeslepende roman over de moed die het vergt om je dromen te volgen. Voor de lezers van Lucinda Riley en Corina Bomann.

'Vol romantiek, intriges en geheimen en goed voor heel wat uurtjes pure ontspanning.' – Nederlands Dagblad

Bekijk in de webshop ook onze andere geweldige aanbiedingen.