Selectie: 2022-01
4 recensies

Corinnes toekomst

Paula Stern
Corinnes toekomst
4 recensies

Corinnes toekomst

Paula Stern

Voor fans van Corina Bomann en Santa Montefiore

Direct lezen?

Klik op deze knop om onze online e-reader te gebruiken, waarmee je het boek direct kunt lezen.

Let op: het boek wordt niet op jouw apparaat gedownload.

Direct luisteren?

Met onze online player kun je direct het luisterboek luisteren. Klik op de afspeelknop en start!

Let op: de boeken worden niet op jouw apparaat gedownload.

Aken, 1945. Als Eberhard Ahrensberg na de oorlog terugkeert naar zijn vaderland, ligt zijn leven in scherven. Zijn vader koos de kant van de nazi’s, wat resulteerde in een verloren thuis en verbroken familiebanden. In een poging zijn jonge gezin te onderhouden begint Eberhard koffie te smokkelen.

Aken, heden. Als erfgenaam van het beroemde koffieimperium Ahrensberg is Corinne dol op alles wat met koffie te maken heeft. Samen met haar broer runt ze het bedrijf, al brengt dat soms spanningen met zich mee. Als ze het dagboek van haar grootvader Eberhard vindt, besluit ze om zijn verleden verder uit te zoeken. Tijdens haar onderzoek naar de geschiedenis van het familiebedrijf ontdekt ze een bewogen verleden vol geluk, verraad en vechtlust. Lukt het haar om haar eigen pad te blijven volgen?

Heb je zin in een kop koffie? Geloof ons: na het lezen of luisteren van dit boek, heb je dat wel! ‘Corinnes toekomst’ neemt je mee naar heden en verleden in dit meeslepende verhaal over een vrouw die haar eigen pad probeert te volgen.

Aken, 1945. Als Eberhard Ahrensberg na de oorlog terugkeert naar zijn vaderland, ligt zijn leven in scherven. Zijn vader koos de kant van de nazi’s, wat resulteerde in een verloren thuis en verbroken familiebanden. In een poging zijn jonge gezin te onderhouden begint Eberhard koffie te smokkelen.

Aken, heden. Als erfgenaam van het beroemde koffieimperium Ahrensberg is Corinne dol op alles wat met koffie te maken heeft. Samen met haar broer runt ze het bedrijf, al brengt dat soms spanningen met zich mee. Als ze het dagboek van haar grootvader Eberhard vindt, besluit ze om zijn verleden verder uit te zoeken. Tijdens haar onderzoek naar de geschiedenis van het familiebedrijf ontdekt ze een bewogen verleden vol geluk, verraad en vechtlust. Lukt het haar om haar eigen pad te blijven volgen?

Heb je zin in een kop koffie? Geloof ons: na het lezen of luisteren van dit boek, heb je dat wel! ‘Corinnes toekomst’ neemt je mee naar heden en verleden in dit meeslepende verhaal over een vrouw die haar eigen pad probeert te volgen.

Wist je dat?

  • Als lid krijg je elke maand toegang tot acht geweldige boeken, als e-book én luisterboek.
  • Je kan de boeken lezen en luisteren waar en wanneer jij wilt; eenmaal gedownload, zijn de boeken voor altijd van jou!
  • De boekenselectie kan je eenvoudig lezen of luisteren op e-reader, tablet, smartphone of via onze app.