Selectie: 2022-09
9 recensies

Huize Volverve

Monique van Roosmalen
Huize Volverve
9 recensies

Huize Volverve

Monique van Roosmalen

Bookchoice Exclusive: over het leven van negen kleurrijke bewoners en hun bewogen verleden

Direct lezen?

Klik op deze knop om onze online e-reader te gebruiken, waarmee je het boek direct kunt lezen.

Let op: het boek wordt niet op jouw apparaat gedownload.

Direct luisteren?

Met onze online player kun je direct het luisterboek luisteren. Klik op de afspeelknop en start!

Let op: de boeken worden niet op jouw apparaat gedownload.

Negen kleurrijke ouderen wonen samen op de tweede verdieping van verzorgingshuis Volverve. Stuk voor stuk kijken ze terug op een bewogen leven. Een van hen, Annie van der Pol, zou niet te handhaven zijn; ze is de draad kwijt en valt medebewoners lastig. Maar als de directrice laat weten dat Annie weg moet, bundelen de bewoners hun krachten. Bij de opname in Volverve was hen immers beloofd dat ze er tot hun dood mochten blijven. Ze besluiten om zelf op Annie te gaan passen, een missie die in het honderd loopt, oud zeer naar boven haalt, en de onderlinge verhoudingen op scherp zet.

‘Huize Volverve’ van Monique van Roosemalen is ontroerend, komisch en diep menselijk. Dit is een boek om te koesteren en meer dan een aanrader! Een perfect verhaal voor de lezers van Hendrik Groen en Tosca Niterink’s ‘De vergeetclub’.

Negen kleurrijke ouderen wonen samen op de tweede verdieping van verzorgingshuis Volverve. Stuk voor stuk kijken ze terug op een bewogen leven. Een van hen, Annie van der Pol, zou niet te handhaven zijn; ze is de draad kwijt en valt medebewoners lastig. Maar als de directrice laat weten dat Annie weg moet, bundelen de bewoners hun krachten. Bij de opname in Volverve was hen immers beloofd dat ze er tot hun dood mochten blijven. Ze besluiten om zelf op Annie te gaan passen, een missie die in het honderd loopt, oud zeer naar boven haalt, en de onderlinge verhoudingen op scherp zet.

‘Huize Volverve’ van Monique van Roosemalen is ontroerend, komisch en diep menselijk. Dit is een boek om te koesteren en meer dan een aanrader! Een perfect verhaal voor de lezers van Hendrik Groen en Tosca Niterink’s ‘De vergeetclub’.

Wist je dat?

  • Als lid krijg je elke maand toegang tot acht geweldige boeken, als e-book én luisterboek.
  • Je kan de boeken lezen en luisteren waar en wanneer jij wilt; eenmaal gedownload, zijn de boeken voor altijd van jou!
  • De boekenselectie kan je eenvoudig lezen of luisteren op e-reader, tablet, smartphone of via onze app.