Narcotica

Emelie Schepp
Emelie Schepp
Bekijk boek
€ 9,99 € 4,99

Narcotica

Emelie Schepp
Emelie Schepp

336 pagina's / 1699MB
€ 9,99 € 4,99

Een spannende thriller voor de fans van Jo Nesbo, Stieg Larsson en Samuel Bjork.

Eerder verschenen in de webshop.

Deze deal is geldig t/m 30 november.

Op het station van Norrköping wordt in een trein een dode vrouw aangetroffen. Ze is gestorven toen een van de bolletjes die ze smokkelde, openbarstte in haar maag. De vrouw blijkt de reis niet alleen afgelegd te hebben. Maar waar is de andere vrouw gebleven? Officier van justitie Jana Berzelius wordt op de zaak gezet en al snel blijkt dat zij er persoonlijk meer bij betrokken is dan haar lief is.

Bekijk in de webshop ook onze andere geweldige aanbiedingen.